درباره ما

مجموعه ابزار برش ایده آل با سابقه 50 سال حضور در صنعت و بیش از 30 سال هست که  در زمینه ی ابزار آلات و ماشین آلات برش فعالیت دارد.

بابهره گیری از نیرو های متخصص و مجرب و با تکنولوژی روز دنیا توانسته است  دامنه گسترده ای در زمینه ی تیغه اره و ماشین الات برش از خود عرضه نماید                                                                                             

این مجموعه با بهره گیری از آخرین تکنولوژی در زمینه ی جوش القایی تیغه اره ها در حال خدمات رسانی هست 

از سال 1396 در راستای استراژی و سیاست کلان  اقدام به واردات دستگاه های برش کسمک  ترکیه نموده  و درسال 1398 این موفقیت را بدست آورده است .

ابزار برش ایده آل خواهان حرکت بیش تر به سوی جلو و با تلاش و کاوش مهندسین و پرسنل این مجموعه در راستای ارایه خدمات هرچه بیشتر و با کیفیت تر به مشتریان محترم می باشد .

همت و همدلی کارکنان تلاشگر ابزار برش ایده آل ، با مدیریت روشن فکرانه  وبا خدمت گذاری صمیمانه از روی رسیدن به اهداف خویش  را دارد.

با وجود حضور دیگر رقبا با رقابت سالم توانسته سهم مناسبی از بازار فروش تیغه اره و دستگاه ها آلات برش  را به خود اختصاص دهد . اما در راستای جلب رضایت مشتری همواره در حال رقابت و تلاش بر ارتقا موقعیت خود هستیم .

 ابزار برش ایده آل با تمرکز بر تعریف کیفیت و با بهره گیری آخرین استاندارد های جهانی سعی در برآورده کردن نیاز های کیفی مشتریان گرامی خویش می باشد فلذا مطابقت داشتن ابزارآلات با استاندارد های جهانی برای ارایه خدمات با کیفیت تر می باشد.

کشور پهناور ایران می تواند در جایگاه تولیدکنندگان ماشین آلات برش همپای برند های جهانی قرار گیرد لذا گروه ابزار برش ایده آل با برخورداری از فناوری و دانش روز و نیرو های متخصص سعی در بدست آوردن این جایگاه هست .با مدیریتی برگفته از خرد جمعی و کار تیمی و پایبندی به مسولیت و اعتماد به جوانان دانش محور نیز میتوان این امر را محقق نمود.